neděle 30. prosince 2011

Dnes odpoledne v 15 h hodin začíná sborová vánoční slavnost. Srdečně zveme!

Úterý: Odpolední biblická hodina s vánočním programem a občerstvením začíná již v 14:30. Večerní biblická se pak koná v 18:30.

Středa: v 9:30 setkání maminek. Ve středu v 19:30 další program v klubu Samaří. Vánoční písně, básně a projekce. Zpívá pěvecký sbor Kvas a pořadem provází Jana Šrámková.

Čtvrtek: setkání dětského klubu Awana již tento týden nebude a příští se koná až po Novém roce.  

Setkání mládeže v 18:00

Pátek: Také dorost se setká až po Novém roce.  

Příští neděli se koná vánoční shromáždění na Boží hod – 25. 12. v 10 h.

Nebude zkouška pěveckého sboru. Také nebude výuka náboženství a dětský zpěv. Tyto aktivity zahájíme opět po Novém roce. Modlitební chvíle v 9:00.

Jiná oznámení a celocírkevní akce:

·       Předplatné tiskovin na rok 2012. Je možné předplatit časopisy a publikace na příští rok: Brána, Život víry, Mana, Bratrská hesla. Vyrovnat předplatné můžeme v knihovně sboru u sestry Lenky Zimové. Tato možnost je vždy po shromáždění až do Vánoc. Platit můžete hotově nebo kartou.

·       Kdo ještě nezaplatil za knihu Johna Stotta (v hotovosti), může to učinit hned po shromáždění v knihovně.

·       Dnes naposled je možné přinést dárky na Vánoce, nebo přispět finančně na dárky pro děti z Domu dětí a mládeže Teen Challenge. Děti jsou ve věku 3 – 15 let. Dárky i finanční příspěvky je možné přinést do knihovny sboru v neděli, nebo v úterý po biblických hodinách a to až do neděle 18. 12. Prosíme, pamatujte na to, aby dárky byly nové a nezabalené. Tak umožníme pracovníkům Teen Challenge, aby dárky vhodně rozdělili.

·       Je zde posledních 5 kalendářů s fotografiemi z Keni za 200,-Kč (akce bysterského sboru). Zakoupením podporujeme projekt školy pro sirotky ve městě Eldoret.

Komentáře nejsou povoleny.