Kdo jsme?
Jsme skupina křesťanů, která pořádá volnočasový klub pro mládež. Každý týden pořádá tento klub hned několik akcí, všechny jsou pro lidi ve věku od 14 do 20 let. Na těchto akcích si můžeš užít plno legrace, vyzkoušet si nové věci a dozvědět se něco o víc o křesťanství.


Kdy a kde nás můžeš potkat?
Crossroads – tato akce probíhá každý pátek od 15:00 do 17:00 na gymnasiu. Každý pátek se rozdělíme do třech klubů, jeden se zabývá sporty, druhý počítačových a PS4 her a třetí sledování a diskusí nad nějakým filmem, vždy k tomu máme vynikající občerstvení, určitě neváhej a přijď se podívat. 

Exit klub, který probíhá každé úterý  od 16:30  do 19:30 v domácím prostředí u Paulusů (Hubáčkova 703). Na téhle akci se hrají převážně deskové nebo karetní hry, hraje se konzoli Wii a během pauzy mezi tímhle vším je diskuze na témata ze života. 

Cross
+
probíhá každý pátek od 18:30 opět u Paulusů doma. Tahle akce je pro lidi, kteří chtějí vědět ještě více o křesťanství. Probírají se různá témata týkající se křesťanství, čte se Bible a diskutuje se o tom všem.


Ostatní:
Mimo jiné je možné navštívit další dvě akce, které jsou pořádané organizací, pod kterou spadá i klub Crosssroads a to je Církev Bratrská Signál.
  • - klub Velryba, který je každou neděli od 14:00 do 16:00 v DDM Junior.  Tento klub je pro děti školního věku a hraje se zde plno zábavných her, soutěže, probírají se biblické příběhy nebo se sportuje.
  • - další akcí je nedělní bohoslužba Signálu, která se koná každou neděli od 16:30 u Paulusů doma. Během této akce probíhají tři hlavní bloky – výklad Bible, zpívání a modlitby.

Budeme moc rádi, když na kteroukoliv akci dorazíš, rádi Tě poznáme!  

 
Dnes navštívili stránky 3 lidi, celkově už 72066 lidí.

administrace stránek