CB
Vítejte, stránka se právě načítá

Hornokrupská mládež ti přeje hezký den !!!

Aktuální informace o hornokrupské mládeži (alias Cross HK) prosím hledej na: https://www.facebook.com/CrossHK/ a https://www.instagram.com/crossroadshk/


Tento web byl platný do letních prázdnin 2018.

pozor
Kdo jsme

Jsme skupina mladých věřících lidí ve věku tak 14 až ... let. Scházíme se během školního roku každou sobotu v 17:45 hodin v Církvi bratrské v Horní Krupé. A proč se vlastně scházíme??? Chceme být spolu s naším Bohem. Máme pravidelné duchovní programy, zpíváme křesťanský písničky, nebo si jentak povídáme. Za pěkného počasí přidáme i nějakou hru venku. Nejsme žádná uzavřená skupina, tak pokud chceš, tak přijď. Rádi tě uvidíme.


Co najdeš na našich stránkách

Proč tenhle web

Náš web má dvě hlavní funkce. První z nich je služba naší mládeži. Můžeme se snadněji domlouvat na nejrůzdnějších věcech, jsou zde vyvěšeny pozvánky, rozpis programů na mládeži, fotky. To by bylo ale trochu málo. Druhý význam tohoto webu, a to možná ten hlavní, je přiblížit život naší mládeže ostatním, ukázat, že se mladí lidé scházejí, aby spolu hovořili o Bohu. Tenhle web chce být i pozvánkou pro tebe mezi nás.Stránky mládeže CB Horní Krupá.
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz