11.4.2013

O nás

Jak velká může být „velká rodina“? Dvacet členů? Nebo snad třicet? Pořád málo…V rodině skautů a skautek v České republice je více než 60 a půl tisíc bratrů a sester.  A ta naše skautská rodina čítá téměř 50 lidí všech věkových kategorií.

Jsme tedy 42. skautský oddíl Rybka s rozšířenou křesťanskou výchovou. ZahradaZároveň jsme součástí sboru Církve bratrské v Brně Královopolská.
Máme 4 věkové kategorie

  • PULEC benjamínci – předškolní dětí
  • I. RYBKA mladší světlušky a vlčata – 1.-3. třída
  • 2. RYBKA starší světlušky a vlčata – 3.-5. třída
  • 3. RYBKA skauti a skautky – 5.-9. třída

Pořádáme výlety, víkendovky a letní TÁBOOORY!! – mrkněte na stránky SEM 🙂 Viz také FOTOGALERIE.

 

Vedoucí?

Vedoucí mají více než desetiletou zkušenost v práci s dětmi, s organizací letních táborů, víkendových akcí a výletů pro děti staršího i mladšího školního věku. V týmu vedoucích jsou studenti středních a vysokých škol, učitelé, speciální pedagog a další.

 

Hlavní vedoucí Mgr.David Kubíček
tel.: 608116565, david.kubicek@cb.cz
Manžel a otec tří dětí, kazatel, speciální pedagog, muzikant, instruktor lezení, má za sebou více jak 10 ročníků táborů coby hlavní vedoucí. Celoročně pracuje s dětmi i dospělými. A jaké to je být hlavní vedoucí? Slovy klasika: Já nevím, mě to baví.

 

Mgr. Lýdie Kubíčková

tel.: 776334421, lydie.kubickova@gmail.com
Manželka a matka tří dětí, pedagog na prvním stupni, zpěvačka, zumbistka a taky skorohorolezkyně – a zkrátka skvělá ženská! Má za sebou mnohem více jak 10 ročníků táborů coby vedoucí. Celý rok pracuje v našem klubu.

 

Daník-Marvan1

Daniel Marvan

Manžel (hádejte čí?;) Vytrvalý a trpělivý skaut s jasným mužným hlasem s mnoha zkušenostmi s dětmi vnášející vtip a pohodu do již tak pestrého kolektivu! Jezdí s námi pravidelně na tábory a doufáme, že jej zlanaříme do pravidelné Rybky 😉 Jo a taky student filosofie, teologie…

 

Tomášek-Marvan

Tomáš Marvan

Vytrvalý a trpělivý skaut s jasným mužným hlasem s mnoha zkušenostmi s dětmi vnášející vtip a pohodu do již tak pestrého kolektivu! Jeho nadhled a odhodlání jsou nesmírnou posilou na všech našich víkendovkách, táborech a nyní na plno i v nově otevřeném klubu Pulec!

 

 

…a to jsme ani neuvedli spousty dalších úžasných lidiček, bratrů a sester, kamarádů a kamarádek, kteří nám pomáhají na táborech s přípravou jídla pro děti , závozničením a dalšími tolik potřebnými věcmi.

 

1 komentář u „O nás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *