18.1.2020

O TÁBOŘE

Termín?

30.7.-11.8.2023

Pro koho?

Náš tábor je určen všem dětem věku základní školy.  Jste srdečně zváni!!!
Máme dobré zkušenosti i s dětmi se speciálními potřebami.

Co nás čeká?

Stejně jako loni jsme vzhledem k počtu nuceni rozdělit tábor na 2 tábořiště. Severní a jižní. Vše ve stejném termínu a skoro na stejném místě.

Budeme společně prožívat příběhy, které v našem běžném životě neprožijeme (nebo žeby?). Budeme používat kostýmy, meče, luky a šípy… Mrkněte na fotogalerii z minulých táborů, které jsme vedli.
Budeme se učit rozdělávat oheň, pracovat se sekerou, přespat v přírodě, lézt po skalách…Program se skládá z mnoha her různého typu – běhací, silové, přemýšlecí, atd…  hodně sportujeme, hrajeme fotbal, baseball, ringo a další.

Program je veden v duchu křesťanských hodnot. 

Snad i letos budeme kovat v kovárně!

Mrkněte na fotogalerii z minulých táborů, které jsme vedli:

Podmínky?

  • personál: 30 vedoucích plně nasazených
  • spaní ve stanech, teepee
  • kompletně zařízená a vybavená kuchyň s krytou jídelnou
  • kadibudky v lese
  • „koupelna“ – dva žlaby + potok
  • autem lze dojet přímo na místo

Podmínky na táboře jsou skutečně táborové. Ale nemusíte mít obavu, vše je podle nejpřísnějších hygienických předpisů a zákonů ČR.

Místo tábořiště?

Tábořiště se nachází  +- zde

Bezpečnost dětí na táboře?

Dodržujeme důsledně zásady bezpečnosti. Veškeré bojové hry s meči, luky a šípy se řídí metodikou ASF a za několik let, kdy s dětmi takto bojujeme se nám nestal jediný úraz. Zdravotnickou péči zajišťuje certifikovaný zdravotník, který je neustále v táboře. Na našem táboře se nepije žádný alkohol,  je dodržován přísný zákaz podávání jakýchkoli drog.