Otvíráme nový volnočasový klub pro děti

Přijďte se mezi nás podívat
už v pátek 2. září 2022 v 16 hod.


Kdo jsme?

Klub Přístav je volnočasový klub Církve bratrské Fontána pro děti od 8 do 15 let. Jsme součástí dětské organizace Dorostová unie, která sdružuje cca 60 dalších podobných oddílů po celé ČR.

Hlavní vedoucí: Karel Vrána, +420 739 671 945, karel.vrana@gmail.com - rád vaše dotazy zodpovím.


Co děláme?

Program schůzky tvoří akční hry, sporty, soutěže, výlety do přírody, učení se a poznávání tábornických dovedností, zpívání křesťanských písní a vyprávění si o biblických příbězích, ze kterých čerpáme různá povzbuzení do našich životů.

Chceme vytvořit bezpečné prostředí pro budování dobrých vztahů a rozvíjet jejich osobnost a dovednosti dětí. Zkrátka vytvořit dobrou partu, která potáhne za jeden provaz a společně zažijí mnoho skvělých zážitků. Kromě toho se budeme potkávat s dalšími kluby z našeho okolí na různých akcích a víkendovkách.

Členství?

Děti se mohou v rámci našeho klubu stát členy Dorostové unie a čerpat tak např. slevy na akce pořádané Dorostovou unii jako letní a příměstské tábory, kurzy, akce a další. Součástí je také úrazové pojištění. Členský příspěvek je v tomto případě: 200Kč/rok/os.

Členství v Dorostové unií není povinné, páteční kluby jsou díky podpoře Církve bratrské Fontána zdarma.


Kdy a kde?

Budeme se scházet každý pátek od 16:00 do 18:00 v klubovně v ul. Centrum 2297/22 Karviná Mizerov.


Příměstský tábor
22.-27. srpna

Na každý den od 13 do 17 hod máme připravený zajímavý program. Děti se určitě nebudou nudit a to dokonce ani za špatného počasí, mohou přijít na jakkoli dlouhou chvíli a společně si s námi užít připravený program.
Bude pro ně připravené i malé občerstvení a zajištěný pitný režim. Díky sponzorům a dobrovolníkům je tento týden pro děti zdarma.

Protože máme omezené kapacity, tak je možné děti přihlásit dopředu. Stačí si vytisknout přihlášku, vyplnit, podepsat, vyfotit (naskenovat) a poslat na email: karel.vrana@gmail.com.

Na sobotu pak připravujeme speciální rozloučení s létem, kde budeme rádi, když dorazí třeba i rodiče a projdou si to, co děti během toho týdne s námi prožili.


Nejbližší akce

Srpen

Příměstský tábor
22. – 27. srpna
Týden plný akčních her, sportu, legrace, soutěží, tábornických dovedností a zajímavých biblických příběhů. Program pro děti od 2. do 9. třídy bude probíhat od 13 do17 hod. Bude připravené i drobné občerstvení a pitný režim. Sraz každý den ve 13:00 u klubovny Přístav. Přihlaška cb.cz/karvina/pbl/prihlaska-tabor-pristav-2022.pdf

Září

Zahájení klubu
Pátek 2. září 16:00 – 17:00
Otvíráme nový dětský klub, přijďte mezi nás!