nám. Republiky 400, 277 11 Neratovice
603 868 798 (kazatel Tomáš Grohman)
neratovice@cb.cz

Církev bratrská Neratovice

Poznejte nás a naší víru. Přijďte a uvidíte ;-)

O nás

Kdo jsme? Čemu věříme?

Jsme společenství lidí, které je otevřeno všem generacím, lidem různých politických názorů, různých profesí i různého vzdělání.  To co nás spojuje, je víra v Ježíše Krista jako našeho Spasitele a Pána. Věříme, že Bůh je živý a osobní. Věříme že nás stvořil, miluje nás a chce proměňovat naše životy.

Scházíme se pravidelně, abychom společně oslavovali Boha, naslouchali jeho slovu z Bible a sdíleli své osobní příběhy, povzbuzení a prosby.

Chceme být jako rodina, kde si navzájem pomáháme a podporujeme se, a kde jsme otevření lidem z našeho okolí.

Srdečně vás zveme na naše shromáždění (viz Aktivity), kde si můžete poslechnout biblické slovo, přidat se ke zpěvu, podělit se o své osobní příběhy s vírou v každodenním životě, položit otázky, požádat o modlitbu.

Aktuality

Nový web

Vítejte na našem novém webu! Naším cílem bylo vytvořit web, který je moderní, přehledný a snadno použitelný. Proto jsme se snažili zachovat strukturu a obsah našeho předchozího webu, včetně kázání, fotek[…]

Read more

Pomoc utečencům z Ukrajiny

Допомога біженцям з України

Read more

Online bohoslužby 24. ledna 2021

Hospodin nevychází z údivu. „Vidí (rozuměj Hospodin), že není nikoho, žasne, že nikdo nezasáhne.“ Člověk by řekl, že po letitých zkušenostech s lidmi nedokáže Pána Boha už nic překvapit. A[…]

Read more

Aktivity

NEDĚLNÍ SHROMÁŽDĚNÍ

Přijďte na naše shromáždění, která se konají každou neděli od 10 hodin  v Křesťanském centru Jistota. Najdete nás na Nám. Republiky 400, 277 11 Neratovice (vedle vchodu na Městský úřad).

SPOLEČNÉ BÁDÁNÍ NAD BIBLÍ

Každou lichou středu v Jistotě od 19.00 do 21.00. Každý je vítán.

MLÁDEŽ

Skupina mladých ve věku 15 až 26 let se schází každou neděli od 17.30 v Jistotě. Diskutujeme na různá zajímavá biblická i společenská témata. Modlíme se, když je kytara, zpíváme a hrajeme různé hry. Setkání je otevřeno i jen na čumendu.

KALENDÁŘ

Na této stránce se dozvíte o tom, co se dělo, co se děje a co se bude dít v našem společenství.

VÍCE ZDE

Fotogalerie

VŠECHNY FOTKY

Ke stažení

Zde najdete různé materiály, které si můžete stáhnout nebo prohlédnout. Můžete si poslechnout audio záznamy kázání, a pokud máte přístup, tak si můžete přečíst slovo ze skupinek nebo zápisy ze staršostva. Můžete si také prohlédnout dokumenty týkající se například GDPR, Zásad ochrany osobních údajů a dalších témat.
KÁZÁNÍSLOVO ZE SKUPINEKZÁPISY ZE STARŠOSTVADOKUMENTY
Kontakty

Název:

Sbor Církve bratrské v Neratovicích

Sídlo:

Na Výsluní 1305/9, 277 11 Neratovice (zde není shromáždění)

IČO:

73633704

Číslo účtu:

2300632009/2010