Každý pátek od 17:30 do 19:00

Každý, kdo slyší tato má slova a plní je, bude podobný moudrému muži,
který postavil svůj dům na skále. 
(Matouš 7:24)

Co je to Lavina

Lavina je pro děti od 1.do 9. třídy. Setkáváme se každý pátek od 17:30 do 19:45. Pro děti z Lysé, Dolní Krupé, Rozsochatce a dalších vesnic i měst v okolí můžeme zajistit dovoz na Lavinu, který je třeba předem domluvit s některým z vedoucích. Po Lavině všechny mimokrupské děti odvážíme auty tak, aby se bezpečně dostaly do 20:00 domů. 

Schůzky Laviny jsou plné her(venkovních i vnitřních), soutěží a písniček, jsou doplněny výchovou v oblasti křesťanské etiky a snahou naplnit aktivním a dobrým způsobem volný čas dětí. 

Během školního roku pořádáme několik výjimečných akcí, jako třeba víkendové pobyty a různé tématické párty. Rovněž se účastníme zajímavých akcí jako je soutěž Biblická stezka, Indiánská válka, nebo celostátní Setkání dorostů. V létě pak máme tábor...

V našem nejbližším okolí jsou i další skupiny jako my. V Havlíčkově Brodě jsou to Mravenci a v Chotěboři Crossroads a  Klub Velryba. V Horní Krupé se pravidelně scházejí i trochu starší děti, které si říkají mládež. Snažíme se o spolupráci mezi těmito skupinami.

Název Lavina je složeninou ze tří slov: la - láska, vi - víra a na - naděje. Tato tři slova jsou základním mottem naší skupinky.

Lavina je podporována Církví bratrskou v Horní Krupéhtml a je součástí Dorostové unie ČRhtml.

CB Horní Krupá Dorostová Unie
Dorostová unie je občanským sdružením dětí a mládeže, navazujícím na dlouholetou práci dorostových vedoucích při Církvi bratrské. Hlavním posláním Dorostové unie, je vytváření zázemí pro vedoucí a oddíly, ve všech oblastech dorostové činnosti. Zajišťuje vzdělávání vedoucích dětských kolektivů a organizuje zájmové a volnočasové akce.

Díky členství v Dorostové Unii je na našich schůzkách a všech akcích které pořádáme každé dítě pojištěné.

Pokud byste chtěli dostávat informace o plánovaných akcích Laviny emailem, pošlete mail na adresu milos.matejicka@seznam.cz.
Dnes jsi na stránkách první, celkově už 61365 lidí navštívilo naše stránky.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist