28.7.2012

POSLEDNÍ INFO PŘED TÁBOREM

Milé děti a milí rodičové,

Tábor se blíží, proto prosím věnujte pozornost následujícím informacím.

————————————————————————————–

1. ODVOZ SI ORGANIZUJE KAŽDÝ SÁM. Prosím, abyste dopravili své děti na tábořiště v neděli po obědě NEJPOZDĚJI do 14. hodiny z důvodu společného začátku.  Lze se domluvit s dalšími rodiči na odvozu vašich dětí. 

POZOR, JSME LIBAVÉ – VIZ MAPKA v sekci o táboře. Po příjezdu na Jižní tábořiště – viz mapka – se dovíte, na kterém tábořišti vaše dítě bude. Druhé – Severní tábořiště je jen pár set metrů severně od toho jižního. 

2. DOKUMENTY: Prosím VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST VŠEM DOKUMENTŮM NA TĚCHTO STRÁNKÁCH – viz menu, POKUD NEBUDOU V POŘÁDKU, JE TO OPRAVDU PROBLÉM A DÍTĚ NEMŮŽE BÝT PŘIJATO NA TÁBOR.

3. KONEC TÁBORA: tábor bude končit v pátek v odpoledních hodinách. Přijeďte si pro děti prosím mezi 14. a 15. hod.

4. MOBILNÍ TELEFONY A VEŠKERÁ ELEKTRONIKA JSOU ZAKÁZÁNY. PROSÍM, ABYSTE NA TO SKUTEČNĚ DOHLÉDLI. Mladší děti jsou po telefonátech domů rozhozené a plačtivé. Stalo se nám také, že skupina dětí se přestala účastnit programu tábora a začali se scházet, aby hráli na mobilech. Rádi bychom vytvořili dětem alespoň dva týdny bez virtuální reality a bez špuntů v uších. Nehledě k tomu, že tyto věci někdy vytvářejí zbytečné napětí mezi dětmi a celkově ruší atmosféru pobytu v přírodě.

5. NÁVŠTĚVY NA TÁBOŘE NEDĚLÁME – obvykle to rozesmutní některé děti

6. SLADKOSTI? Dobře zvažte množství sladkostí. Nedávejte více, než jednu na den, raději méně. Některé děti nejí jídlo na táboře a cpou se sladkostmi a pak jim bývá špatně. Chceme, aby se děti naučily jíst to, co dostanou do ešusu. Je to součást vedení k dospělosti.

7. DOTAZY: žádná otázka není špatná, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem: david.kubicek@skaut.cz, tel: 608116565

S pozdravem

Váš David Kubíček

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *