Potáborové setkání

zážitky z tábora jsou již delší dobu za námi a my bychom rádi, aby se děti opět potkaly a opět spolu prožily společné odpoledne! Srdečně zveme všechny táborníky, rodiče, sourozence, … a těšíme se.

Partnerské kuželky – ZRUŠENO !!!

KOPR ve spolupráci s Církvi Bratrskou v Ostravě pořádá setkání s povídáním o nástrahách manželství a turnajem v kuželkách. Těšíme se na vás, na vaše postřehy – jak jste to uhráli v manželství, nebo jste možná právě na rozcestí a zkušenosti ostatních se vám mohou hodit. Těšíme se na vás.

ZRUŠNO – omlouváme se z organizačních důvodu se tato akce v červnu ruší a můžete se na ni těšit na podzim.

ZRUŠENO

Laser Game 2023

Proč opakujeme akci, která byla v prosinci ? Nedokázali jsme pořád odpovídat na otázku: “ kdy zas bude lasergame?“ . Takže opět srdečně zveme na vzrušující akci. Prosíme, aby jste se v případě zájmu hlásili Josefovi, počet míst je omezen na 30 hráčů.

Valentýnský večer

KOPR se podílel na organizaci skvělého Valentýnského večera pro manželské páry. Všichni jsme si užili výbornou večeři. Manželský kvíz nám ukázal aspekty manželství, některé jsme dobře znali. V kvízu vyhrál manželský pár Pavel a Markéta – gratulujeme.

KOPR – LaserGame 2022

Všechny zveme na další akcičku – pojďte si zastřílet. Sraz v 9:45, každý si zahraje minimálně dvě hry. Vzhledem k omezenému počtu míst se prosím registrujte u Standy tel: 724445334. Cena 140 Kč