SpeakOut 2024

Máš rád sport? Baví Tě hudba a rád hraješ na nějaký nástroj nebo si chceš zlepšit svoji angličtinu a hledáš program na letošní léto? Pak právě pro Tebe jsme připravili příměstský letní tábor plný zábavy, her a zajímavých aktivit, na který se můžeš přihlásit. SpeakOut bude probíhat od 19. do 23. srpna 2024 v Ostravě a je určen pro účastníky ve věku od 12-19 let. Na kempu se setkáš s rodilými mluvčími z USA, ale také se zkušenými místními vedoucími, kteří povedou odpolední program.

Více informací najdete na http://www.speakout.cz

.

Bruslení s KOPRem 2024

Plánujete na léto dovolenou? Rozčiluje vás politika? Trpíte nadýmavostí? Vadí vám hluk? Odřeli vám auto? Jste spokojen(á)? Máte tísnivý pocit, když vám u dveří zazvoní policie? Mastíte brambory máslem? Nevíte, kde leží obec Nesvačily? …. Pojďte si s námi zabruslit! Srdečně vás zveme. Půjčovna bruslí bude k dispozici.

Valentýnský večer

Srdečně zveme na společný čas s partnerem, s večeří, společný kvíz a diskuzí s manželským párem – Markem a Ellou Cieslarovými při povídání o manželských nástrahách. Jelikož jsou omezené kapacity prosím vás o včasné přihlášení na tel. 724445334 – Standa Čepelák. Po přihlášení obdržíte pozvánku s výběrem večeře. Předpokládaná cena je 300 Kč/osobu (součástí je večeře, nápoje (alko i nealko), další občerstvení, .. )

8. úkol Tarbeanu

Všichni si mysleli, že Jezael vyhrál a sedmým úkolem skončila jeho pouť za obnovou království Tarbean to jsme, ale nevěděli, že ten nejtěžší úkol ho ještě čeká.

Jezael prosí všechny své přátelé o pomoc.

V návaznosti na letní tábor KOPRu ‚‚7 Úkolů Tarbeanu‘‘ pořádáme pro děti v termínu 10.11.-12.11.2023 potáborové víkendové setkání na chatě v Návsí u Jablunkova.

Základní informace o potáborovém víkendovém pobytu:

  • 10.11. – 12.11.2023 (pátek – neděle)
  • Chata Návsí u Jablunkova
  • Cena: 1200 Kč
  • Doprava tam: Sraz: Ostrava- Svinov 15:20, v Bohumíně 15:40 (dítě můžete přivézt tedy buďto do Ostravy, nebo do Bohumína, na obou místech budou vedoucí). Tam i zpět pojedeme tedy vlakem, jízdenka je zahrnuta do ceny.
  • Doprava zpět: Ostrava Svinov-16:26, Bohumín 16:12

Přihlášku můžete vyplnit online zde: https://forms.gle/Aaz8RFJ4EymwWuCQ7 , nebo můžete kontaktovat mne či Standu Čepeláka.

Plaťte prosím převodem na účet zapsaného spolku KOPR – Klub otců pro rodinu:
č. účtu 248715675/0600
var. symbol: „rodné číslo dítěte“
zpráva k platbě: „chata KOPR + příjmení a jméno dítěte.“

Budeme moc rádi, pokud Vaše dítě přihlásíte, pro děti chystáme spoustu skvělého programu. Nechme přátelství dětí vzniklá na táboře pokračovat i přes rok!

Potáborové setkání

zážitky z tábora jsou již delší dobu za námi a my bychom rádi, aby se děti opět potkaly a opět spolu prožily společné odpoledne! Srdečně zveme všechny táborníky, rodiče, sourozence, … a těšíme se.

Partnerské kuželky – ZRUŠENO !!!

KOPR ve spolupráci s Církvi Bratrskou v Ostravě pořádá setkání s povídáním o nástrahách manželství a turnajem v kuželkách. Těšíme se na vás, na vaše postřehy – jak jste to uhráli v manželství, nebo jste možná právě na rozcestí a zkušenosti ostatních se vám mohou hodit. Těšíme se na vás.

ZRUŠNO – omlouváme se z organizačních důvodu se tato akce v červnu ruší a můžete se na ni těšit na podzim.

ZRUŠENO

Laser Game 2023

Proč opakujeme akci, která byla v prosinci ? Nedokázali jsme pořád odpovídat na otázku: “ kdy zas bude lasergame?“ . Takže opět srdečně zveme na vzrušující akci. Prosíme, aby jste se v případě zájmu hlásili Josefovi, počet míst je omezen na 30 hráčů.

Valentýnský večer

KOPR se podílel na organizaci skvělého Valentýnského večera pro manželské páry. Všichni jsme si užili výbornou večeři. Manželský kvíz nám ukázal aspekty manželství, některé jsme dobře znali. V kvízu vyhrál manželský pár Pavel a Markéta – gratulujeme.