Každý pátek od 17:30 do 19:00

Irská párty

Autor: Honza Herman

Pozvánka na Irskou pártyFotky zde

Celá lavina začala přivítáním Radka a Jennifer. Potom jsme se domluvili, že si půjdeme zahrát hru ven na hřiště, ale jelikož před tím pršelo tak se to samozřejmě neobešlo bez nehod.

Hráli jsme vlka a ovečky a potom jsme šli dovnitř, kde jsme se nedělili na mladší a starší, ale byli jsme pohromadě. Pak jsme si dali program, který byl mimochodem o podobenství o vinařích. Na začátek jsem šel já (Honza) a Lukáš Vágner dřepovat za 1 tabulku čokolády než nás zastaví, potom se tam přidávali i jiní a nakonec jsme všichni dostali po jedné tabulce, aby jsme si naznačili jak to vypadá...Potom o tom začal Radek povídat a udělali jsme si ještě jedno takové divadélko: Radek si vybral 7 lidí aby předváděli ty lidi co hledají práci na tržišti a Aleš byl kupec. Tak jsme si to připoměli a zopakovali celé podobenství.

Pak nám zas Radek s pár větami od Jennifer připomněl celý příběh, takže jsme se v podstatě celý příběh znovu naučili (i když ho půlka znala :-D).Pak jsme si udělali takový test na zopakování příběhu a probíhalo to asi takhle:

Byli jsme rozděleni do dvou týmů - kluci a holky, nejdřív se Radek zeptal někoho z holek na otázku z podobenství a když to odpověděli tak tahali víčka z tašky - byla tam červená víčka a jedno černé víčko a kdo si vytáhl červené, připsalo se mu 10 bodů a pak jestli ten dotyčný chtěl tak mohl tahat víckrát, ale bohužel, když si někdo vytáhl černou tak se mu strhly všechny body co nasbíral a už nemohl tahat. Potom Jennifer každému napsala body. Nakonec se to sečetlo a bylo to remízou, protože za každé křičení dostal druhý tým 10 bodů navíc...Ale kdyby se nepočítali body za křičení, tak to my kluci vyhráli...

A potom jsme každý hrál poslední hru, něco ve stylu kámen, nůžky, papír, ale bylo to střelec, banán a opice...

A po hře, jelikož jsme měli podobenství o vinařích, tak jsme ke svačině měli hroznové víno...

Potom se někteří rozloučili a byl konec...

Takže jaká byla párty???

No přece SUPER!!!
(aktualizováno 7. 10. 2011) pdftisk


Dnes navštívili stránky 4 lidi, celkově už 57283 lidí.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist