Kontakt

Mgr. Pavel Paluchník
kazatel, podebrady(at)cb.cz, tel: 608 218 614

Libor Neuman
vikář, tel: 731 683 505

Dr. Ing. Petr Kolenčík
starší sboru, místopředseda staršovstva
David Pinkas
starší sboru, hospodář
Ing. Tomáš Paulus
starší sboru
Aleš Pinkas
starší sboru

Kontaktní adresa a informace

Vrchlického 109
290 01 Poděbrady
eml.: podebrady(at)cb.cz
číslo bankovního účtu: 219782086/0300 (variabilní symboly)                      fond rozvoje Bételu: 2201516387/2010

Kde nás najdete

Naše nová modlitebna leží v západním cípu místní části Žižkov, ve Vrchlického ulici. Najdete ji šikmo vedle prodejny Jednota za nádražím. Je to dům s fasádou oříškové barvy, částečně obložen dřevem.

Vlakem a autobusem

Po vystoupení z vlaku či autobusu zamiřte do podchodu, a zde se dejte vlevo. Z podchodu hned opět vlevo (směr Koutecká). Jděte ulicí Za nádražím, po cca 200 m odbočit vpravo do ulice Vrchlického. Celá cesta trvá cca 5 minut.

Autem od Hradce Králové

Sjet z dálnice na exitu Poděbrady-východ, jet směr Poděbrady, projet obcí Choťánky, potom projíždíte maličkou průmyslovou oblastí (je zde „50“); a zatímco hlavní silnice na Poděbrady směřuje na nadjezd, vy před nadjezdem odbočte vpravo (je tam např. malá červená šipka firmy Trio Čížek), pojedete stále podél kolejí (máte je po levé ruce), kolem prodejny nábytku, na křižovatce vpravo a hned vlevo do ulice Za nádražím, kolem podchodu u nádraží (nalevo) a KD Symfonie (napravo) – následuje odbočka vpravo do ulice Vrchlického.

Autem od Prahy

Sjet na exitu Poděbrady-západ, směr Poděbrady, v Pískové Lhotě vpravo, přes kruhový objezd rovně; přes most přes Labe na náměstí, zde hned na začátku náměstí vlevo směr Nymburk; asi po 1 km hledejte odbočku vpravo směr Křinec; asi po 400m hledejte odbočku vlevo směr Křinec; asi po 400 m přijedete na kruhový objezd. Použijte třetí výjezd (směr Křinec), který vás dovede na nový nadjezd. Hned za nadjezdem odbočte VPRAVO a potom třetí odbočka je ulice Vrchlického. (Celá cesta od Pískové Lhoty trvá cca 8 minut.).