Neděle 9. února 2020

Mimořádná oznámení:

  • Pozvání ke kávě a čaji – srdečně všechny zveme do Velkého a Malého klubu ke společenství, rozhovorům, sdílení a také ke kávě a čaji. Prosíme, napište si služby k přípravě nedělního občerstvení na další neděle!
  • Fusion – informace o misijním programu pro mladé – Radislav Novotný.
  • Sv. Valentýn – v pátek se u nás uskuteční setkání párů v rámci Týdne manželství ve Velkém klubu. Je pro všechny, kteří chtějí něco dobrého pro svůj vztah udělat. Akci připravují manželé Veselí, prosíme, přihlaste se do zítřka, tedy do pondělí 10. 2., aby vše mohlo dokonale nachystat. Přihlaste se na adresu: petra.vesela@ktcentrum.cz
  • Evangelikální teologické fórum – v Soukenické bude probíhat od 11. do 13. 2. teologické fórum na téma: Víra v rozdělené společnosti.
  • Pozvání k modlitbám – na staršovstvu jsme se rozhodli, že vyhlásíme rok 2020 jako rok modlitby. Proto zveme sbor ke všem modlitebním setkáním, které se již konají. A zároveň chceme vyzvat, abyste vytvářeli modlitební skupiny a skupinky a využívali čas k setkání také k modlitbám. Předně se modleme za duchovní probuzení ve sboru, za mladou generaci a za nemocné.
  • Modleme se za nemocné – bratra Blahoslava Mikuleckého, Benyho a Jonatana Vernerovy a sestry: Martu Skalickou, Květu Broukalovou, Květu Plichtovou a Naďu Minářovou.
  • Kazatel Matulík je s manželkou od dnešní neděle do příští v Luhačovicích na ozdravném pobytu hlasivek, všechny zdraví.

Pravidelná oznámení:

Úterý:        biblická a modlitební hodina v 15.00 hodin. Téma: O modlitbě – O mimořádném vyslyšení modliteb. Zveme k modlitbám za naše životy, probuzení a duchovní obnovu. Večerní biblická se konat nebude, jsme zváni na přednášku Miroslava Volfa. V písemné podobě bude biblická ale k dispozici.

Středa:      zkouška pěveckého sboru nebude.

Čtvrtek:     Awana v 16.30 hod.

Čtvrtek:     mládež v 18.30 hod.

Pátek:       dorost v 16.00 hod.

Neděle:     příští neděli se bude konat shromáždění v obvyklém čase v 10.00 hod., před tím v 9.00 hod. se sejdeme k modlitbám v Knihovně.

Komentáře nejsou povoleny.