Jarní prázdniny - Daňkovice


V termínu 30. ledna až 4. února 2015 jsme vyrazili na jarní pobyt do Daňkovic. Ubytovaní jsme měli ve staré, romantické faře, která hned po příchodu nás nenechala na pochybách, že celou tu dobu zde budeme vegetit jako opravdoví horalové. Nutno zdůraznit, že teplota na chodbách se během našeho pobytu zvedla z 5 °C na krásných 12. Ale v pokojích bylo teplo, na to se nedalo stěžovat. V Daňkovicích nás přivítala opravdová krásná zima v kopcích, kterou jsme se snažili alespoň trochu užít. Byli sice i tací, kteří ji trochu podcenili, když vyrazili ven jenom v lehkých domácích tepláčkách (dodnes nechápu, jak mohli uniknout ostřížímu zraku vedoucíh). Avšak díky včasnému a odbornému zásahu naší skvělé zdravotnice, dotyčný asi po hodině a půl u kamen ve spacáku dostatečně rozmrzl.Adam

Tématem byly HRANICE - za hranice a o hranicích. Tomu jsme se snažili přizpůsobovat náš program. V polovině pobytu se na nás přijela podívat vzácná návštěva - Honza Homoláč. Většinou dětí byl jeho příjezd očekáván v téměř posvátné bázni.
Ve stejný den s ním přijel i náš skvělý kazatel Jenda Talán.
Pobyt byl v rytmu pohodové rodinné atmosféry, klidem, deskovými hrami, turnajem v pexesu (už ani nevím, kdo vyhrál, já jsem to rozhodně nebyl). Po našem pobytu nás vystřídala naše mládež.
Richard
(aktualizováno 9. 3. 2015) pdftisk


Dnes navštívili stránky 2 lidi, celkově už 61364 lidí.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist