Pašije v Chotěboři


Pašije byly zrušeny

Milí přátelé,
s lítostí vám oznamujeme, že jsme se rozhodli letošní Pašije zrušit kvůli nepříznivému počasí.

Díky za pochopení.
Přejeme požehnané Velikonoce.
Benediktus

 

31. března v Chotěboři

Plakátek ke stažení

Jako každý rok, tak se i letos plánují Pašijové hry v Chotěboři. Dramaticky zpracovaný život Pána Ježíše s důrazem na jeho poslední dny se už staly tradicí. Pojďte si připomenout o čem vlastně Velikonoce jsou. Pašije v Chotěboři nejsou jen akcí pro Lavinu, ale pro celou rodinu. Chceme pozvat na tuhle super akci celé rodiny. Vemte mamku, taťku, sourozence, tetu, strejdu nebo třeba babičku s dědou a vyražte do Chotěboře. Ze zkušenosti doporučujeme vzít si na sebe dostatek oblečení, aby Vám bylo teplo - přeci jen je ještě chladno a teploty po západu slunce prudce padají.

Na hře se podílí několik desítek dobrovolníků a celé to zastřešuje občanské sdružení Benediktus, které se věnuje pomoci lidem s postižením. Vstup je dobrovolný a je věnován na práci tohoto sdružení.

Pašije proběhnou 31. března od 19ti hodin. Vždy probíhaly tak, že se začalo za denního světla a hra vyvrcholila za úplné tmy. Pašije proběhnou na louce u kaple Svaté Anny (nad sjezdovkou).

Pokud by se někdo chtěl do Chotěboře podívat, ale neměl by odvoz, ozvěte se na Lavině, nebo zde v diskusi a nějak to pořešíme.
(aktualizováno 31. 3. 2012) pdftisk


Dnes jsi na stránkách první, celkově už 56998 lidí navštívilo naše stránky.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist