• Jsme otevřená Boží rodina.

    Neboj se, jen věř
    Mk, 5.36

Jste tu poprvé?

Podívejte se, jak žijeme, poslechněte si naše kázání a připojte se do naší rodiny. Rádi vás uvidíme na některém z našich shromáždění nebo na jiné z našich aktivit.

Nedělní bohoslužby

Nedělní shromáždění jsou uhelným kamenem našich sborových aktivit. Sejdeme se, modlíme se, zpíváme písně, posloucháme kázání. Po cca. 1,5h shromáždění následuje kavárna, kde si můžeme popovídat nad kávou a zákuskem.

První neděli v měsíci vždy slavíme Večeři Páně, kdy si chlebem a vínem připomínáme památku oběti Ježíše Krista, který zemřel na kříži, abychom my mohli žít.

O SBORU

Biblické hodiny

Druhou nejdůležitější sborovou aktivitou jsou biblické hodiny konané ve středu večer. Ty jsou věnovány hlubšímu studiu bible, diskuzi nad ní a modlitbám v osobnějším prostředí.

Ostatní sborové aktivity

Mimo nedělní shromáždění a biblické hodiny ve sboru probíhá mnoho dalších aktivit. Naše aktivity jsou otevřené široké veřejnosti – pokud vás některá z nich zaujala, přijďte se podívat! A nezáleží na tom, ke které církvi se hlásíte nebo jestli ještě Boha hledáte. Těšíme se na setkání s Vámi!

NAŠE AKTIVITY
+