Oznámení

Co se kdy děje v Církvi bratrské v Horní Krupé, Chotěboři, Krasoňově a jejím okolí...

Záznam Vánočního MiniKoncertu chválící skupinky

Vloženo 13. 12. 2020 , aktualizováno 21. 12. 2020

20.12. v 18:00 proběhl v naší modlitebně vánoční MiniKoncert, který jsme živě vysílali na našem Youtube kanále skrz tento odkaz, nebo okno níže. Děkujeme za vysokou sledovanost, rádi jsme Vám posloužili. Chcete si jej poslechnout ještě jednou, nebo jste ještě neměli čas? Můžete si jej spustit ze záznamu níže. Během něj uslyšíte písně, ale i krátké zamyšlení. 

 

Vloženo 22. 11. 2020

Společná Bohoslužba Církve bratrské z Horní Krupé 6.12. od 9:00

6.12. proběhla další společná Bohoslužba pro celou Církev bratrskou, tentokrát vysílaná z Horní Krupé. Slovem posloužil David Novák na téma "Od informace k in-formaci". Vidět jste mohli také na slovíčko pro děti, svědectví, společné chvály a modlitby. Vysílání si můžete opětovně spustit na tomto odkaze, nebo můžete využít přehrávací okno níže. Jsme vděčni, že jsme z Horní Krupé takto mohli posloužit mnoha tisícům lidem v této zemi. 

Společná Bohoslužba Církve bratrské z Černošic - 1. 11. 2020

Vloženo 1. 11. 2020

1.11. proběhla společná bohoslužba CB z Černošic. Sloužil David Novák - záznam CB Černošice připojení na: www.modlitebna.info

Bohoslužby opět "pouze" ONLINE!

Vloženo 9. 10. 2020

Milí bratři a sestry,
vzhledem k epidemiologické situaci v ČR a nařízením a doporučením Vlády ČR budou do odvolání probíhat všechna setkání: "POUZE" v ONLINE podobě!
 
Jsme vděční, že jsme celé léto mohli každou nedělit prožívat společenství v lavicích našeho sboru. Modleme se za to, aby se epidemiologická situace zlepšovala. Ve standardním čase nedělní Bohoslužby (každou neděli v 9:00) bude probíhat online přenos, stejně tak bude možné si později spustit záznam. Pokud byste s tímto měli jakýkoliv problém, neváhejte mě kontaktovat ať na telefonu, nebo osobně. Pavel Calta - 737 680 455, pavel@kocarky.cz
 
Pro potěchu duše doporučujeme přečíst Pastýřský dopis od Davida Nováka. Ke stažení je zde.
 
 
 

Mimořádné OZNÁMENÍ

Vloženo 11. 3. 2020 , aktualizováno 22. 11. 2020

Kdo má Syna Božího, má život. 1.Jan 5,12

Milí bratři a sestry, a přátelé sboru,
vzhledem k mimořádné celosvětové situaci a nařízení státní správy, bereme vážně preventivní "zákaz veřejných shromáždění". Proto staršovstvo v jednotě vyhlašuje s okamžitou platností: zrušení veřejných nedělních shromáždění až do odvolání. Není to ze strachu ani nevěry, ale z respektu k státní správě a z ohleduplnosti ke spoluobčanům i našim blízkým. Setkání v týdnu v malých skupinkách zůstávají k disposici - po dohodě účastníků. ( Na vlastní nebezpečí :-))

Nedělní bohoslužby budeme přenášet v přímém přenosu, abychom byli propojeni skrze poselství Božího slova, MODLITBY i chvály. Je možné se domluvit a být spolu v neděli v malých skupinkách, případně pozvat ty, kdo nemají internet. Využijme tuto mimořádnou situaci, vždyť milujícím Boha nakonec vše napomáhá k dobrému.

Přímý přenos si můžete pustit v pravé části této stránky, v zeléném rámečku "Přímý přenos". Vybrat si můžete zvukový stream, nebo obrazový stream. Pokud by něco nefungovalo, prosím zavolejte Pavla Caltu (737 680 455) a pomůže Vám s donastavením.

 

Chceme být na stráži v modlitbách za naši obec, naši zemi, modlit se za trpící.
Chceme být světlem a solí tomuto světu, být majákem a nadějí pro ty, kdo ještě nemají život zakotvený v Kristu.

S přáním Božího pokoje a moudrosti z hora

Jan T 

Stanovisko Rady CB