Pozvánky na akce

Co se kdy děje v Církvi bratrské v Horní Krupé, Chotěboři, Krasoňově a jejím okolí...

Mimořádné OZNÁMENÍ

Vloženo 11. 3. 2020 , aktualizováno 22. 11. 2020

Kdo má Syna Božího, má život. 1.Jan 5,12

Milí bratři a sestry, a přátelé sboru,
vzhledem k mimořádné celosvětové situaci a nařízení státní správy, bereme vážně preventivní "zákaz veřejných shromáždění". Proto staršovstvo v jednotě vyhlašuje s okamžitou platností: zrušení veřejných nedělních shromáždění až do odvolání. Není to ze strachu ani nevěry, ale z respektu k státní správě a z ohleduplnosti ke spoluobčanům i našim blízkým. Setkání v týdnu v malých skupinkách zůstávají k disposici - po dohodě účastníků. ( Na vlastní nebezpečí :-))

Nedělní bohoslužby budeme přenášet v přímém přenosu, abychom byli propojeni skrze poselství Božího slova, MODLITBY i chvály. Je možné se domluvit a být spolu v neděli v malých skupinkách, případně pozvat ty, kdo nemají internet. Využijme tuto mimořádnou situaci, vždyť milujícím Boha nakonec vše napomáhá k dobrému.

Přímý přenos si můžete pustit v pravé části této stránky, v zeléném rámečku "Přímý přenos". Vybrat si můžete zvukový stream, nebo obrazový stream. Pokud by něco nefungovalo, prosím zavolejte Pavla Caltu (737 680 455) a pomůže Vám s donastavením.

 

Chceme být na stráži v modlitbách za naši obec, naši zemi, modlit se za trpící.
Chceme být světlem a solí tomuto světu, být majákem a nadějí pro ty, kdo ještě nemají život zakotvený v Kristu.

S přáním Božího pokoje a moudrosti z hora

Jan T 

Stanovisko Rady CB

Cestománie - Makedonie: 9.2.2019

Vloženo 1. 2. 2019 , aktualizováno 3. 2. 2019


Pozvánka ke stažení

Keramické tvoření 2019

Vloženo 13. 1. 2019