Příměstské tábory 2022

Naši milí,
v létě nabízíme  v Rybičce letní příměstské tábory pro předškolní děti od 3 do 10 let. Denní program se odehrává mezi 7:30 -16.30 hod. Příchod dětí je možný do 9.00, kdy začíná program. Vyzvedávání dětí probíhá od 16.00 do 16.30 nebo dle potřeby. Letošní termíny:
11. 7.- 15. 7. – POSLEDNÍ MÍSTA Indiáninahlédnutí do světa, kterému nevládne člověk. Bílý muž má jasno. Svět je potřeba objevit, překonat, dobýt, ovládnout. A nebo ne? Vydáme se na dobrodružnou cestu napříč divokým západem a setkáme se s těmi, kdo žijí trochu jinak.  ….Objevíme bájný poklad?

18. 7. – 22. 7. – MÁME PLNO Princové jdou na draka. Za devatero horami se ztratila princezna. Mnoho urozených princů po ní neúspěšně pátralo a všichni to vzdali. Ale přeci ji v tom nenecháme. Posbírejme odvahu a vydejme se ji zachránit. Nač je urozenost zlatého erbu a nač je urozenost zlatého srdce? A co je pravá odvaha?

22. 8. –  26.8. – POSLEDNÍ MÍSTA S Willy Fogem kolem světa. Svět je malý a o náhody tu není nouze. A tak i my shodou náhod potkáme gentlemana Willyho Foga na jeho cestě. Svět je ale velký a lidé v něm jsou různí. Jací tedy budou cizí lidé v cizím kraji, cizí mrav a obyčej? A dokážeme se vrátit včas?

Postup přihlašování 
1. Vyplňte přihlášku ZDE
2. Zároveň uhraďte, prosím, 2500,-Kč na účet Rybičky 2300460526/2010.  Do zprávy pro příjemce uveďte prosím „jméno dítěte tábor“. Dítě je přihlášeno až po zaplacení. Obědy se platí 50,- na den těsně před táborem na účet Zdravého restaurantu – info dodáme předem.
3. Přihlášení vám potvrdíme zpětně emailem.PaPa Lýdie

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je david. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.