O Rybičce

DENNÍ REŽIM  KONCEPCE  PROVOZNÍ ŘÁD  CENA  SEZNAM VĚCÍ

Co je LMŠ Rybička? Jde o dětský klub vycházející z myšlenek lesních mateřských škol.

O co nám jde? Nabídka předškolních zařízení a klubů je v současné době poměrně velká a děti v nich tráví mnoho času. Ať chceme nebo ne, toto prostředí má na děti, utváření jejich hodnot a schemat chování velký vliv.

  • Nám jde především o vytvoření láskyplného a kreativního prostředí, kde děti budou moci prožít radostně a pokojně jednu ze zásadních etap svého dětství.  
  • U nás budeme mít vaše děti rádi
  • Programově nepoužíváme technologické novinky, ale vracíme se s dětmi k vesnickému způsobu života, většinu času děti tráví v nedalekém lese nebo na zahradě s králíky a na záhonku s rostlinkami.

Jak velcí broučci k nám můžou chodit? 3  –  7 let
V kolik přijít a odejít? 7:30 -16:30
Kam přijít? Do Domečku na Královopolské 74, zastávka Přívrat
Kde budeme převážně? Venku na zahrádce se zvířátky, v lese  v mechu a kapradí, ale vždy s ohledem na počasí a zdraví dětí! Takže také v našem Domečku!
Kolik usměvavých tváří se o nás bude starat a kdo?  2 zkušení pedagogové, angličtinář, speciální pedagog, profesionální muzikant, absolventi kurzů dramatické výchovy, zdatní kreativní výtvarníci, láskyplní otcové a matky
Jak nás zabaví? Budeme společně prožívat příběh a dobrodružství s našimi vymyšlenými hrdiny, vždy v souladu s ročním obdobím. Čeká nás zážitkové a projektové vyučování, enviromentální výchova, angličtina, výtvarné, hudebně dramatické, pohybové a zoologické aktivity.
Co nás ještě čeká a nemine? Tábory, víkendovky na horách, přespávačky, anglické tábory s rodiči.
Proč mám přijít? Je tu veselo, naučíš se nové věci a bude se ti tu líbit! Přijď se podívat!
U koho se mám hlásit? U ředitelky Mgr. Lýdie Kubíčkové

Napsat komentář