by , 23.6.2024
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Duchovní obnova

6.10.2016 - 9.10.2016

1860Kč

Pozvání ke společné duchovní obnově

„On však odcházíval na pustá místa a tam se modlil.“ Lk 5,16

Milí bratři a sestry, milí přátelé!

Zveme Vás na duchovní obnovu do Vranova u Brna. Chtěli bychom Vám poskytnout prostor pro setkání s Pánem Bohem v tichu. Během tří dnů budeme spolu zachovávat ticho a nebudeme mluvit, abychom si vytvořili podmínky klidu, soustředění a vnitřního ticha. Každý den budou společné bohoslužby a několik setkání, krátkých úvodů do meditací. Potom budeme každý sám v tichu rozjímat a modlit se.

Duchovní obnova bude probíhat v duchovním centru ve Vranově u Brna v dnech od 6. až 9. října 2016. Příchod bude individuální ve čtvrtek podvečer. Přihlášeným účastníkům zašleme další podrobnosti a popis, jak se dostat do duchovního centra. Ubytováni budeme každý samostatně. Celodenní strava je zajištěna, budeme si tam moci uvařit kávu nebo čaj. Pokud máte potřebu dietní nebo speciální stravy, prosím, napište to do přihlášky, domluvíme se, co se s tím dá udělat.

Celková cena za pobyt se stravou je 1860Kč. Platit se bude až přímo na místě. Pokud by výše ceny byla nepřekonatelnou překážkou, prosím, ozvěte se. Na druhé straně, pokud by Vám to situace umožnila a chtěli byste přispět jiným na pobyt v tichu, můžete se také ozvat.

Pokud Vás tato možnost oslovila, chtěli byste se zúčastnit, prosím, přihlaste se u mě osobně nebo mi napište mail na adresu maria.uhlikova@cb.cz do 25.9.2016.

Mária Uhlíková

Podrobnosti

Zahájení:
6.10.2016
Ukončení:
9.10.2016
Cena:
1860Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Duchovní centrum Vranov u Brna
Vranov u Brna, Česká republika + Google Mapa

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*