Novinky sborového webu

Novinky sborového webu

Rozlišení dlaždic/akcí, které se již odehrály

Pro zpřehlednění úvodní stránky našeho webu jsme připravili systém "zesvětlení" dlaždic/akcí, které se již odehrály a tím pádem nejsou aktuální. Lze tak na první pohled rozlišit, která pozvánka je stále platná. Pokud přejedete myší nad starší dlaždici, zobrazí se v původní podobě a můžete na ní stále kliknout.

Přidán interní kalendář

Do sekce "Pro členy" jsme přidali kartu s interním kalendářem obsazenosti sborových prostor v excel tabulce. Jedná se o tabulku, na kterou zatím existoval pouze externí odkaz. Po přihlášení se tedy můžete zorientovat v tom, kdy jsou které sborové prostory využívány.

Zobrazování jen aktuálních oznámení

Nedělní sborová oznámení se nově objevují pouze v jedné dlaždici - snížili jsme tak velké množství dlaždic s archivem oznámení. Po kliknutí na zvýrazněný odkaz si můžete přečíst kompletní aktuální oznámení. Archiv najdete v menu Dokumenty -> Sborová oznámení.

Zrychlení načítaní webu

Díky použití modulu pro cache-ování bylo docíleno zrychlení načítaní stránek.

 

Mimo těchto výrazných změn jsme připravili opravu řady chyb a další drobnosti v rámci celého webu. Například přibyl odkaz Pomáháme v Aktivitách - budeme doplňovat podrobnosti, také jsme do sekce "O sboru" přidali Poslání sboru. Pokud byste měli problém s přehráváním přímého přenosu přímo na webu, přidali jsme odkaz pro možnost spuštění v externím přehrávači.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*