Oznámení 11.-18.11.

Dnes zahájíme večírkovou sezónu: naším hostem bude farář Jan Linhart, který se s námi podělí o své zážitky z cest do Etiopie. Neformální začátek u čaje je v 17 hodin, samotný program začne v 17.30.

Prosíme ty, kteří jsou ochotni pomoci s přípravou čaje na večírcích, aby se zapisovali do tabulky na nástěnce.

V úterý 13. listopadu v 10 hodin bude setkání seniorů s obědem.

Je zde změna ohledně úterní skupinky. 13. listopadu v 17 hodin skupinka bude, tentokrát ji povede bratr Petr Raus a budeme pokračovat v přemýšlení nad 12. kapitolou Římanům.

Ve středu v 17.30 bude setkání praktické služby.

Na biblické hodině nám výkladem 2. kapitoly Matoušova evangelia poslouží bratr Josef Vávra.

Ve čtvrtek 15. 11. se sejdou kluci na čaj.

Dnes v 17 hodin v Chrámu Spasitele na Karáskově náměstí bude koncert duchovní hudby. Skladby barokních skladatelů zazní v provedení Brněnského ekumenického sboru.

Bratr farář Jiří Gruber nás zve dnes v 15 hodin do Červeného kostela, kde si připomeneme Den veteránů, při němž promluví vojenští kaplani a zástupci University obrany. Akce se koná z iniciativy a za účasti Dětského sboru Brno.

Noví zájemci o předplatné celocírkevního časopisu Brána se mohou hlásit do 25. listopadu u sestry Aničky Zachariášové. Pokud byste naopak chtěli předplatné ukončit, nahlaste jí to také.

Sbírka z minulé neděle činila 11.029 korun, všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*