Oznámení 16.-23.4.

Vizitace a setkání s vizitátory
Vizitace se bude konat ve dnech 19.-23.4. 2017; V sobotu bude možnost pro kohokoliv ze členů se neohlášeně potkat s vizitátory. Tyto setkání proběhnou v pastoračce a v besídkové místnosti v podkroví mezi 16.00-18.00. Přípravou a organizací vizitace byli staršovstvem sboru pověřeni J. Asszonyi, M. Uhlíková a P. Raus. Staršovstvo se s vizitátory potká v sobotu v 18.00. Pokud ještě někdo má zájem o návštěvu a rozhovor s vizitátory, nechť se přihlásí u P. Rause či. J. Asszonyi.

Hlasování o trvání mandátu správce sboru
Součástí vizitace bude též hlasování o trvání mandátu správce sboru kaz. J. Asszonyi po 13 letech služby ve sboru (dle Řádu CB). K tomuto hlasování je potřeba nadpoloviční účast členů sboru. Vizitační členské shromáždění, které vedou vizitátoři, se koná příští neděli 23.4. v 15.00 hodin. Prosíme členy sboru, aby počítali s účastí.

Mimořádné členské shromáždění s hlasováním
Bezprostředně po ukončení vizitačního členského shromáždění proběhne mimořádné členské shromáždění s hlasováním o návrhu staršovstva: „Členské shromáždění ruší rozhodnutí staršovstva ze dne 14.12.2016, kterým bylo rozhodnuto o posunutí začátku hlavní nedělní bohoslužby na 10:00 hodin v termínu od 1.1.2017 a začátek hlavní nedělní bohoslužby se vrací na 9:00 hodin.“

Velikonoční putování
Dorost zve všechny na tradiční celosborové velikonoční putování (v pondělí 17.4.). Jedná se o akci dříve známou jako Košíkov, jen to bude putování na jiné místo. Letáček s podrobnějšími informacemi si můžete vzít u nástěnky.

Bazar Přineseš-odneseš
Srdečně Vás opět zveme na sousedskou výměnu oblečení. Radost z obdarování a radost z přijatého daru je smyslem této akce. Bazar bude probíhat v pátek 28.4. od 13.00 do 18.00 na dvorku před naši modlitebnou. Prosíme o dobrovolníky, kteří by nám pomohli nanosit a odnosit stoly a pak dobrovolníky, kteří by s námi chtěli být odpoledne a chtěli byt k dispozici lidem, kteří přijdou. Hlásit se je možné u Katky Vávrové.

Sbírka z poslední neděle
Při společném shromáždění bylo na Diakonii CB vybráno 18 210,- Kč.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*