Oznámení 18. – 25. 2.

Dnešní večírek pro nás připravila sestra Mgr. Ester Pučálková z Bohumilic, která učí historii církve na ETS a v doktorském studiu se věnuje historii nekatolických církví, naším tématem budou kořeny Církve bratrské (Svobodná církev reformovaná, Jednota českobratrská). Neformální začátek je v 17 hodin, samotný program pak začíná v 17.30.

V úterý 20. února v 10 hodin bude setkání seniorů s obědem.

Ve středu 21. 2. bude v 17 hodin setkání hospodářské rady.

Výkladem z cyklu 40 dní s Biblí nám ve středu na biblické hodině poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.

Ve čtvrtek 22. února v 10 hodin bude klub maminek, téma – první pomoc u dětí.

Sestra Livia Michlová ve spolupráci se sborovou diakonií zve na zájezd, jehož cílem je zámek Rájec Jestřebí, kde je výstava "Kamélie v porcelánu" a Světelský oltář v kostele sv. Barbory v Adamově. Zájezd se koná v sobotu 10. 3. 2018, rezervace a platba 150 Kč probíhá v knihkupectví Naděje. Podrobnosti jsou na nástěnce a na webových stránkách. Prosíme, pozvěte své přátele, kteří se takto mohou přirozeně setkat s křesťany a křesťanskou zvěstí.

Blíží se termín odevzdání příspěvků do zprávy k členskému shromáždění (25.2). Prosíme přispěvatele, aby dodrželi termín.

Prosíme sestry a bratry, kteří jsou ochotní pomáhat s přípravou kávy na večírcích, aby se zapisovali do tabulky na nástěnce.

Dnes končí možnost přihlášení se na sborovou dovolenou na Valašsko. Prosíme všechny účastníky, aby se po shromáždění dostavili ke kazatelně, kde je potřeba projednat, zdali bude finančně únosné za stávajícího stavu přihlášených dovolenou konat.

Sbírka z minulé neděle byla 5678 Kč. Všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*