Oznámení 14. dubna

• Na posledním večírku letošní sezóny nás čeká koncert Želešického chrámového sboru s programem hudby a slova s názvem Zpívej, hraj a Pána chval! Neformální začátek u kávy a čaje je v 17 hodin ve spodních místnostech, začátek programu pak v 17:30 v hlavním sále modlitebny.
• Zveme všechny zájemce na setkání s architektem Štěpánem nad pracovní verzí architektonické studie. Setkání proběhne v pondělí 15. dubna od 16 hodin v hlavním sále modlitebny.
• Ve středu 17. dubna v 17 hodin bude setkání praktické služby.
• Na biblické hodině 17. dubna bude poslední z výkladů slov z kříže. Tentokrát to bude sedmé slovo z kříže: „Otče, do tvých rukou odevzdávám svého ducha.“ Kázáním poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.
• Ve čtvrtek 18. dubna v 10 hodin se sejdou kluci na čaj.
Na Velký pátek 19. dubna bude v 10 hodin bohoslužba s Večeří Páně, kázáním poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.
• Na sobotu 8. 6. 2019 je připraveno setkání manželských párů. Pozvání platí pro všechny manželské páry (nejlépe 10+).
Setkání začne dopoledne v 9:30 a bude ukončeno společným obědem. Téma je "Můj partner je někdo jiný". Přednášet budou Broník a Jana Matulíkovi. Kdo budete chtít přijít, napište se prosím do tabulky na nástěnce.
• V pondělí 8. dubna zemřel ve věku 90 let po dlouhé nemoci bratr Kristoslav Smilek ze sboru Bratrské jednoty baptistů. Rozloučení s ním se bude konat ve středu 17. dubna v 15.00 hodin ve sboru BJB Smetanova 20.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*