Oznámení 19. května

22. května na biblické hodině budeme pokračovat v cyklu výkladů Matoušova evangelia. Kázáním nám poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.

Ve středu po biblické hodině bude setkání staršovstva.

Příští neděli 26. května na bohoslužbě nám kázáním poslouží bratr Petr Raus.

Na nástěnce je možnost zapsat se do biblických skupinek, které se budou konat 2x měsíčně. U jednotlivých skupinek je napsáno, kdo skupinku vede, pro koho je určena a také čas a místo setkávání. Přihlašovat se můžete bez ohledu na to, zda a jak jste vyplnili anketu – skupinky jsou otevřeny opravdu pro každého. Časem budou pravděpodobně vypsány ještě další skupinky.

Již tento pátek 24. května bude Noc kostelů, pro zajištění pořadatelské služby v našem sboru potřebujeme pomoc ochotných dobrovolníků. Prosíme, zapisujte se do tabulky na nástěnce ve vestibulu.

Ve vestibulu jsou pro vás k dispozici programové brožurky na Noc kostelů a také plakátky s programem, který bude v naší modlitebně.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*