Oznámení 19. února 2023

by Administrátor, 18.2.2023

• Dnešní večírek na téma Odpuštění si pro nás připravil náš host bratr kazatel Dalimil Staněk. Neformální začátek u kávy a čaje je v 17 hodin, začátek vlastního programu je pak v 17:30.
• Ve středu 22. února nám na biblické hodině bude sloužit slovem bratr vikář Vojtěch Barot.
• Srdečně zveme k modlitební chvilce, která se koná vždy před nedělním shromážděním v 9:20.
• V neděli 26. února nám kázáním bude sloužit bratr Petr Raus.
• Bratr Petr Raus přivezl pozdravy od Daniela a Ivy Andršových ze Suchdola nad Odrou. Celý sbor také pozdravuje sestra Iva Asszonyiová z Ostravy.
• Za dva týdny, v termínu od 3. do 5. března, nás čeká řádná vizitace. Již minulý týden jsme e-mailem rozesílali vizitační dotazník. Prosíme všechny, kdo ještě dotazník nevyplnili, aby tak učinili do 26. února. Pokud nemáte přístup k internetu, kontaktujte prosíme sestru Křipačovou, která vám dá tištěnou verzi.
Dále je zde také možnost domluvit si schůzku s bratry vizitátory Romanem Touškem a Janem Drahokoupilem. Pokud byste o takovouto schůzku měli zájem, hlaste se také sestře Křipačové, která s Vámi domluví přesný termín.
Kromě toho bude také možnost přijít si s bratry popovídat bez předchozího ohlášení, a to v neděli 5. března od půl deváté do půl desáté.
Tutéž neděli zveme všechny členy i přátele sboru k vizitačnímu shromáždění, které bude následovat po skončení bohoslužby.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*