Oznámení 26. května

V úterý 28. května na biblické skupince začneme studovat Markovo evangelium. Skupinku vede bratr kazatel Jan Asszonyi a zván je každý.

29. května na biblické hodině budeme pokračovat v cyklu výkladů Matoušova evangelia. Kázáním nám poslouží bratr Petr Kvapil.

Ve čtvrtek bude klub rodičů a dětí a také se sejdou kluci na čaj.

Příští neděli 2. června bude bohoslužba s Večeří Páně, kázáním nám poslouží bratr kazatel Daniel Komrska.

Ještě stále je možnost přihlásit se na přednášku manželů Matulíkových, která bude v sobotu 8. června. Téma přednášky je Můj partner je někdo jiný, začátek je v 9:30 a závěr bude po společném obědě.

16. června jsou všichni srdečně zváni do Bohumilic na sborové odpoledne, začátek bude v 15 hodin. Kvůli zajištění občerstvení se prosím zapisujte do tabulky na nástěnce. Pokud máte možnost poskytnout místo v autě, prosíme zapište to do tabulky také.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav a pořadatelské služby letošní Noci kostelů a také všem vám, kteří jste tuto akci podpořili svými modlitbami.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*