Oznámení 8. března

Bratr kazatel Asszonyi dnes slouží v rámci jarní ekumenické neděle v Českobratrské církvi evangelické v Betlémském kostele a v Červeném kostele. Odpoledne bude sloužit v Lelekovicích.

Na dnešním večírku bude naším hostem bratr Tomáš Vrána, který nám představí činnost bohumilických skautů. Neformální začátek u kávy a čaje je v 17 hodin, začátek programu je v 17:30.

V úterý 10. března v 17 hodin bude biblická skupinka, kterou vede bratr kazatel Asszonyi. Skupinka je otevřená pro každého, kdo má zájem.

Ve středu 11. března bude v 17 hodin setkání praktické služby.

Ve středu 11. března na biblické hodině nám kázáním poslouží bratr Josef Vávra.

Na bohoslužbě v neděli 15. března bude kázat taktéž bratr Josef Vávra.

V neděli 15. března v 15 hodin bude Výroční členské shromáždění s volbou nového staršovstva. V prvním kole volby je možné hlasovat v předstihové volbě, která se uskuteční dnes po skončení dopolední bohoslužby. Prosíme, abyste tuto možnost využili pouze v závažných případech, kdy vám okolnosti zabrání účastnit se Výročního členského shromáždění.

Staršovstvo vyhlašuje výzvu k podávání nabídek na uzavření nájemní smlouvy na nájem bytu v předním domě. Více informací je na nástěnce.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*