PŘEJDĚTE NA NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!

Dostanete se na ně snadno kliknutím SEM.

Spustili jsme nové webové stránky, které nám dávají více možností a jsou uživatelsky příjemnější. Stránky obsahují všechny důležité informace, obsah se dále průběžně doplňuje.

Na nový web přejděte prosím ZDE.

Víte to? Opravdu? Jste si jisti? A víte, co je to grooming, sexting, kyberšikana, netolismus? Co se děje na sociálních sítích?
Víte, jak zjistit, zda je moje dítě závislé na mobilu či on-line hrách? Co je to digitální stopa?
To vše a mnoho dalších věcí jsme se mohli dozvědět na semináři v sobotu 4. listopadu, kde zasvěceně přednášel Mgr. Vladimír Vácha, lektor Národního centra bezpečnějšího internetu.

Už po několik let funguje v Rakovníku Romská církev. Sbor jsme založili za vydatné pomoci Romského sboru v Rotavě a Rudiho Waltera z CSRA.
Společenství se schází každý pátek v 18:00 v ulici Dukelských hrdinů, čp 1805 (vedle Domu osvěty).
Pokud chcete vědět, co se děje, když Romové začnou žít s Bohem, podívejte se na dokument ČT právě z mateřského sboru v Rotavě:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/2164528012...Čím pro Vás můžeme být přínosem? Proč nás navštívit?


- modlitby za Vaše problémy a potřeby
- duchovní poradenství
- pomoc při hledání Boha
- pomoc při hledání smyslu života
- kluby pro děti a mládež
- setkávání pro všechny generace

Jak se k těmto službám dostat? Stačí přijít na některé z našich setkání, osobně se domluvit s někým z nás, zavolat, napsat e-mail, nebo SMS.

V uších mi zní to zvláštní slovo - smrt. Všechny naděje jsou pryč a jediné, co mi zůstalo, je právě tohle hrozné slovo. Konec. Než soudce promluvil naposledy, tak jsem byl plný zvláštního napětí. Byl jsem nervózní, potil jsem se, třásl se vzrušením. Pozorně jsem sledoval každé soudcovo gesto, aby by mi napovědělo, jaké asi bude rozhodnutí. Chtěl jsem vidět na jeho tváři záblesk naděje.
Když vyřkl svůj verdikt, zastavil se čas. Všechno zmizelo a já tam zůstal sám. Nic jsem nevnímal, jen jsem tupě zíral směrem k soudci a připadal jsem si jako socha, která jen stojí a nic necítí.